Chcete mít přehled o tom, kde se nacházejí služební auta vaší firmy?

Je samozřejmostí, že si každý zaměstnavatel přeje, aby služební auta firmy byla využívána pokud možno hospodárně a efektivně. Pro sledování služebních vozidel vám naše společnost nabízí internetový portál www.kdejsiauto.cz. Portál www.kdejsiauto.cz monitoruje dopravní ruch a umožňuje vám sledování vozidel. Jediné, co pro sledování vozidel potřebujete, je využívat některý z našich produktů: produkt Logistic nebo produkt Professional. Oba tyto produkty vám zprostředkují sledování vozidel, ovšem další funkce jednotlivých produktů Logistic a Professional se liší a záleží jen na vás, jaké funkce kromě sledování vozidel spíše využijete.

Jak sledování vozidel probíhá?

Server www.kdejsiauto.cz, který vám naše společnost poskytuje, nabízí uživatelsky příjemné a na ovládání nenáročné webové prostředí, díky němuž pro sledování vozidel není potřeba žádného speciálního školení. Internetová aplikace vám poskytuje informace o aktuálním umístění vašich aut a barevně rozlišuje i zda jsou vozidla v pohybu, nebo v klidu: jsou-li sledovaná vozidla v pohybu, program jejich značku zbarví zeleně, a stojí-li na místě, jsou ve webovém prostředí označena fialově. Program vám také u všech sledovaných vozidel nabídne takzvanou „kartu vozidla“, v níž vám jednoduše zpřístupní všechny dostupné informace o konkrétním vozidle (technické parametry vozidla, informace o řidiči, poloha a rychlost vozidla…). Všechny funkce jsou dostupné přímo na webu, odpadají vám tedy veškeré starosti s instalací programů přímo do vašeho počítače.

Pro GPS sledování vozidel vám portál www.kdejsiauto.cz přímo na webu nabízí propojení sledování vozidel s volně dostupnými mapami Google. Polohu monitorovaného vozidla (případně monitorovaných vozidel) tak můžete sledovat přímo na mapě, a to i v mapě letecké.

Chcete mít přehled o tom, kde se nacházejí služební auta vaší firmy?
5 (100%)1